Дорогі матері!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

День матері – свято кожної жінки, яка любить своїх дітей відданою любов’ю. Подарувавши життя, кожна мати віддає всю себе  для виховання дитини. Материнська любов – це диво, яке допомагає людині дорослішати, пізнавати світ з кращого боку і вчитися в ньому жити.

У День матері бажаю Вам світлої материнської радості – здорових, веселих і щасливих дітей.  Нехай ростуть ваші діти гідно і стають гордістю для Вас, нехай славлять свій рід і рідну землю! Нехай будуть Вам вірною і доброю опорою, а внуки – стануть вашою радістю, джерелом нового натхнення й життєвої сили.

Усім матерям низький уклін за щоденну працю, за переживання і витрачені сили. Спасибі за теплоту і затишок, який створюєте.

У це свято бажаю щастя, багато ніжності і душевної теплоти від дітей, яких Вам прихильно подарувала доля. Нехай вони гідно цінують вашу зворушливу турботу і любов, втішають Вас і допомагають вирішувати ваші злободенні проблеми. Бажаю Вам з роками не втратити чарівності, щоб не перестати надихати і мріяти, сподіватися і любити. Нехай ваші дні наповняться щирими посмішками, яскравими досягненнями і приємними несподіванками!

З повагою
в. о. директора
Ігор РІНИЛО

82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.