Дзвенить весела коляда

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Напередодні новорічних  і різдвяних свят у Стрийському фаховому коледжі ЛНАУ студентське самоврядування та активні учасники художньої самодіяльності  під керівництвом Оксани Берездецької дзвінкими колядками та щирими віншуваннями вітали адміністрацію та колектив коледжу із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим. З колядою завітали до директора коледжу Ігоря Рінила, заступників директора, завідувачів відділень, методистів, бухгалтерії, навчальної частини.

Приємно, що наша студентська молодь продовжує звичаї наших пращурів та надає їм нового сенсу та вигляду, підкреслюючи своє дуже відповідальне  й творче ставлення до такого дійства. Спільна коляда здатна творити особливу духовну єдність.

Дякуємо за  гарний настрій та передсвяткову атмосферу, радість від спільного колядування, ніжного та натхненного співу, молитовного духу.

Отож колядуйте натхненно, щедруйте завзято — на радість добрим людям і самим собі!


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.