Спілкуємося серцем

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Під таким гаслом у Стрийському фаховому коледжі ЛНАУ напередодні свята Миколая відбулася зустріч студентського самоврядування, відмінників навчання, здобувачів освіти пільгових категорій, активних учасників гуртків художньої самодіяльності з адміністрацією коледжу.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор коледжу Ігор Ярославович Рінило і зазначив, що наближається свято несподіванок і дарунків, яке є  приємною  передмовою до зимового святкування – Нового року і Різдва, побажав успіхів під час здачі сесії, приємних новорічних свят, миру в країні та всіляких людських гараздів. Наталія Іванівна Баран, заступник директора з виховної роботи, наголосила, що постать Святого Миколая є прикладом безкорисливості, щирості і щастя для кожного з  нас.

Позитивні емоції переповнювали здобувачів освіти, коли в аудиторію зайшов Святий Миколай з Ангелом. Радість, усмішка та щирість в юнацьких очах ще раз переконали всіх присутніх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від адміністрації коледжу та студентської профспілки, яку очолює Мар’яна Володимирівна Гурмус, здобувачі освіти отримали подарунки. Від імені студентського самоврядування Марія Мартинів (староста гр. Т-31) подякувала всім за роботу в першому семестрі, за організацію такої зустрічі й побажала веселих і щасливих свят.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.