Оновлення матеріально-технічної бази

Рейтинг користувача: 2 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Україна є аграрною країною. У цій сфері у нас можна побачити як великі корпорації, так і маленькі ферми. Але, яка б ділянка не була за величиною, вручну обробляти землю й виконувати решту процесів буде досить складно й довго. Тому використовується спеціальна сільськогосподарська техніка.

Сільськогосподарська техніка  — широкий спектр технічних засобів, призначених для підвищення продуктивності праці шляхом механізації  й автоматизації окремих операцій або технологічних процесів. Найпопулярнішим обладнанням цього виду є зернозбиральний комбайн, який краще за іншу техніку справляється з такими процесами, як жатка, віялка та молотарка. Тобто після того, як комбайн попрацював, фермер отримує відразу чисте зерно будь-яких видів культур.

З метою оновлення й удосконалення матеріально-технічної бази  Стрийський фаховий коледж ЛНАУ  придбав зернозбиральний комбайн Massey Ferguson MF 7244-7246 Activa для роботи у навчально-дослідному господарстві й для практичного навчання здобувачів освіти.  Ця купівля відбулася завдяки кропіткій роботі директора коледжу Ігоря Ярославовича Рінила та підтримці ректора Львівського національного аграрного університету Володимира Васильовича Снітинського й Міністерства освіти і науки України.

Massey Ferguson Limited – міжнародний бренд сільськогосподарського обладнання корпорації AGCO. Комбайн Massey Ferguson - це ідеальне поєднання новітніх технологій і передових конструктивних особливостей, що забезпечує його лідерство по універсальності і експлуатаційній ефективності в своєму класі. Зручна і зрозуміла конструкція з сучасним функціоналом дозволяє заощадити дорогоцінний час при виконанні польових робіт. Контролювати витрати палива,  пробіг, а також площу обробки полів дозволяє система GPS-моніторингу. Це дає змогу проаналізувати ефективність виконаних і планових робіт.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2021 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському фаховому коледжу Львівського НУП або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.