Урочистості з нагоди початку нового навчального року

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Сьогодні, 31 серпня 2021 року, у Стрийському фаховому коледжі ЛНАУ відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року та посвята у студенти першокурсників.

День знань - початок нового навчального року для мільйонів юнаків та дівчат, які сповнені сил та енергії оволодівати знаннями і здобувати нові професії, адже вже завтра їх чекають навчальні аудиторії, захоплююче студентське життя, нові друзі.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор Стрийського фахового коледжу ЛНАУ Ігор Ярославович Рінило, який побажав плідної роботи, успіхів у навчанні та  високих досягнень у цьому навчальному році.

На святі були присутні почесні гості: Михайло Михайлович Лучечко – голова Стрийської районної ради, Мирон Іванович Турчак – керуючий справами районної ради, Галина Олексіївна Перестюк – директор коледжу з 2002 р. по 2006 р., які побажали адміністрації коледжу, викладачам та студентам успіхів, яскравих емоцій та невичерпної енергії на новий навчальний рік.

Отець Петро Верхоляк, капелан коледжу, поблагословив та окропив свяченою водою  усіх присутніх.

Заступник директора з навчальної роботи Марія Андріївна Здирок зачитала наказ по Стрийському фаховому коледжу ЛНАУ про призначення кураторів груп нового набору.

Присягу першокурсників зачитали студенти спеціальності “Комп’ютерні науки” Сидорів Вадим та Федишин Вікторія. Директор коледжу вручив їм символічний студентський квиток.

Шановні першокурсники! Тепер ви повноправні жителі студентської родини. Нехай ваше життя у ньому буде яскравим та радісним! Хай щастить!


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2021 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському фаховому коледжу Львівського НУП або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.