Краще попередити, ніж долати наслідки!

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

15 червня 2021 р. в приміщенні бібліотеки гуртожитку № 3 Стрийського фахового коледжу ЛНАУ працівниками ювенальної служби - заступником начальника Стрийського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробацій» у Львівській області старшим лейтенантом внутрішньої служби Олегом Дулишем та фахівцем цієї ж установи Надією Брик було проведено захоплюючий і змістовний відеолекторій для мешканців гуртожитку на тему: «Запобігання злочинності серед студентської молоді».

У ході бесіди здобувачі освіти прослухали інформацію про кримінальну та адміністративну відповідальність за скоєння злочинів у підлітковому віці, перебування здобувачів освіти поза межами дому у вечірній час та порушення правил внутрішнього розпорядку під час освітнього процесу в закладі освіти. На зустрічі наголошувалось на необхідності відповідального ставлення до навчання та відвідування здобувачами освіти занять.

Такі профілактичні бесіди із здобувачами освіти є дієвим інструментом попередження правопорушень та негативних проявів серед студентської молоді. Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформацію та погодились з тим, що безпека кожного залежить від них самих. Адже краще попередити, ніж долати наслідки!


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.