День відкритих дверей

Рейтинг користувача: 2 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гарне, справді родинне свято зібрало у стінах рідної альма-матері 5 червня 2021 року випускників різних поколінь. На довгоочікувану і хвилюючу зустріч прийшли колишні здобувачі освіти з різних куточків України.

Для кожного з них – це свято зустрічі з юністю, яке було розпочате з благословення капеланом коледжу о. Петром Верхоляком. З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор коледжу Ігор Рінило, який подякував випускникам, що пам’ятають свою другу домівку і побажав міцного здоров’я, щастя, миру у їх сім’ях й усіх людських земних благ.

У своїх виступах випускники тепло і радісно згадували прекрасні студентські роки, з гордістю і повагою – викладачів, які навчили їх професійної майстерності, людяності. У цей святковий день випускників різних років вітали: Народний хор викладачів та працівників коледжу «Світанок», студентські вокальні ансамблі « Калина», «Горицвіт» та звуки незабутньої скрипки.

Шановні випускники, дякуємо що ви не забуваєте свій заклад освіти. Знайте: куди б не вела вас дорога життя - завжди зможете повернутися на рідний поріг. Тут вас зустрінуть з ніжністю і теплом! До нових зустрічей!


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.