Великодній кошик для захисників України

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Волонтерський рух в Україні активізувався ще з подій на Майдані. А з початком російської агресії волонтерські групи переросли у потужні громадські організації. Усіх їх єднає одна мрія про перемогу та мир. Вони роблять все для того, щоб хоч чимось допомогти нашим воїнам на передовій.

Для волонтерів це не просто громадський обов’язок, а поклик серця, бо вони не можуть бути  байдужими до долі України, особливо зараз, коли різко загострилися події на Сході.

Щороку працівники, викладачі та студенти нашого коледжу під керівництвом директора Рінила Ігора Ярославовича підтримують тих, хто захищає наше життя і спокій.

Цього року ми також підтримали наших воїнів на Передовій і зробили свій вклад у святкування ними Воскресіння Христового.

Отець Іван Барабаш –Парох парафії Всіх святихУкраїнського Народу м.Стрия та  отець Мирон Гринишин-Адміністратор парафії Успення Пресвятої Богородиці м.Стрия освятили придбані нами Паски і м’ясні вироби ,які було відправлено на Схід.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2021 СФК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському фаховому коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.