Агроінженерія

Техніки-механіки працюють на посадах начальника (бригадира) виробничого підрозділу господарства, дільниць, цехів, завідуючих майстернями, машинним двором, пунктів і станцій технічного обслуговування, майстрів-наладчиків, дільничних механіків, завідуючих обмінними пунктами ремонтних підприємств.

Автомобільний транспорт

Випускники даної спеціальності можуть займати посади: механіка, механіка автомобільної колони (гаража), механіка з ремонту транспорту, механіка дільниці, механіка цеху, механіка виробництва, техніка-конструктора (механіка), техніка-технолога (механіка), техніка з підготовки виробництва, майстра виробничого навчання водінню.

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Техніки-електрики працюють на посадах електрика дільниці, цеху, електродиспетчера, електромеханіка, електромонтера з обслуговування підстанції, електромонтажника налагоджувальника, лаборанта електромеханічних випробувань та вимірювань та майстра з ремонту приладів та апаратів.

Геодезія та землеустрій

Технік-землевпорядник може займати первинні посади землевпорядника, спеціаліста з моніторингу земель, спеціаліста по роздержавленню та приватизації земель, проводити топографічно-геодезичні роботи, розробляти проекти відведення земель та перенесення їх в натуру для землекористування.

Комп'ютерні науки

Фахівці з професійно кваліфікаційним рівнем технік програміст можуть працювати: техніком обчислювального центру, техніком програмістом, оператором обчислювальних машин (ІІ та І категорії).

Туризм

Випускники цієї спеціальності вміють правильно організовувати обслуговування в готелях і туристичних комплексах, можуть отримати робітничі спеціальності оператора ПЕОМ, портьє, покоївки, екскурсовода та туристичного агента.

Право

Спеціаліст-юрист працюватиме в органах юстиції, судах, органах РАЦС, нотаріаті, апараті органів державної виконавчої влади та ін. Понад 20 посад, на яких може працювати наш фахівець: зав канцелярією суду, секретар суду, судовий виконавець, секретар судової колегії та ін.

Фінанси, банківська справа та страхування

Спеціаліст за кваліфікацією "бухгалтер-рієлтор" може працювати на посадах бухгалтера фінансиста розрахунково-фінансової палати біржі, бухгалтера бухгалтерії, контрольно-ревізійного відділу біржі, брокера біржі, брокера відділу маркетингу, менеджера відділу маркетингу підприємства.

Облік і оподаткування

Спеціальність готує спеціалістів-бухгалтерів. ЇЇ випускники працюють бухгалтерами, бухгалтерами ревізорами, касирами, часто й головними чи старшими бухгалтерами промислових підприємств, приватних фірм та організацій.

Будівництво та цивільна інженерія

Спеціальність готує фазівців, які працюють техніками-будівельниками, техніками-доглядачами, техніками-проектувальниками, техніками з нормування праці, техніками з підготовки виробництва, доглядачами будови.

COVID 2019

ОСТАННІ НОВИНИ КОЛЕДЖУ

У Стрийському фаховому коледжі ЛНАУ 18 та 19 червня  проходив захист дипломних проектів здобувачів освіти стаціонарної форми навчання із спеціальності 141 «Електроенергетика,
У Стрийському фаховому коледжі ЛНАУ 17 червня проходив захист дипломних проектів здобувачів освіти заочної форми навчання із спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та

Стрийський коледж Львівського НАУ

понад 70 років досвіду підготовки фахівців у різних галузях народного господарства.

Стрийський коледж Львівського НАУ - це заклад вищої освіти І рівня акредитації. Здійснює підготовку молодших спеціалістів і бакалаврів.

У коледжі підготовлено понад 20000 фахівців. Серед них - керівники підприємств, бізнесмени, науковці, тощо.

Сучасні методики навчання, комп'ютерне оснащення, кваліфіковані викладачі, зручні і обладнані усім необхідним аудиторії, лабораторії, навчально-виробнича майстерня, навчально-дослідне господарство, комп'ютерні класи, інформаційний Інтернет-центр, гуртожитки, їдальня, бібліотека, читальні зали, видавничий центр, спортивно-туристичний комплекс - все це забезпечує якісну, повноцінну теоретичну та практичну підготовку спеціалістів.

НАШІ ПАРТНЕРИ

ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР ТЕРИТОРІЄЮ КОЛЕДЖУ

ЯК НАС ЗНАЙТИ

82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2021 СФК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському фаховому коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.