Агроінженерія

Техніки-механіки працюють на посадах начальника (бригадира) виробничого підрозділу господарства, дільниць, цехів, завідуючих майстернями, машинним двором, пунктів і станцій технічного обслуговування, майстрів-наладчиків, дільничних механіків, завідуючих обмінними пунктами ремонтних підприємств.

Автомобільний транспорт

Випускники даної спеціальності можуть займати посади: механіка, механіка автомобільної колони (гаража), механіка з ремонту транспорту, механіка дільниці, механіка цеху, механіка виробництва, техніка-конструктора (механіка), техніка-технолога (механіка), техніка з підготовки виробництва, майстра виробничого навчання водінню.

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Техніки-електрики працюють на посадах електрика дільниці, цеху, електродиспетчера, електромеханіка, електромонтера з обслуговування підстанції, електромонтажника налагоджувальника, лаборанта електромеханічних випробувань та вимірювань та майстра з ремонту приладів та апаратів.

Геодезія та землеустрій

Технік-землевпорядник може займати первинні посади землевпорядника, спеціаліста з моніторингу земель, спеціаліста по роздержавленню та приватизації земель, проводити топографічно-геодезичні роботи, розробляти проекти відведення земель та перенесення їх в натуру для землекористування.

Комп'ютерні науки

Фахівці з професійно кваліфікаційним рівнем технік програміст можуть працювати: техніком обчислювального центру, техніком програмістом, оператором обчислювальних машин (ІІ та І категорії).

Туризм

Випускники цієї спеціальності вміють правильно організовувати обслуговування в готелях і туристичних комплексах, можуть отримати робітничі спеціальності оператора ПЕОМ, портьє, покоївки, екскурсовода та туристичного агента.

Право

Спеціаліст-юрист працюватиме в органах юстиції, судах, органах РАЦС, нотаріаті, апараті органів державної виконавчої влади та ін. Понад 20 посад, на яких може працювати наш фахівець: зав канцелярією суду, секретар суду, судовий виконавець, секретар судової колегії та ін.

Фінанси, банківська справа та страхування

Спеціаліст за кваліфікацією "бухгалтер-рієлтор" може працювати на посадах бухгалтера фінансиста розрахунково-фінансової палати біржі, бухгалтера бухгалтерії, контрольно-ревізійного відділу біржі, брокера біржі, брокера відділу маркетингу, менеджера відділу маркетингу підприємства.

Облік і оподаткування

Спеціальність готує спеціалістів-бухгалтерів. ЇЇ випускники працюють бухгалтерами, бухгалтерами ревізорами, касирами, часто й головними чи старшими бухгалтерами промислових підприємств, приватних фірм та організацій.

Будівництво та цивільна інженерія

Спеціальність готує фазівців, які працюють техніками-будівельниками, техніками-доглядачами, техніками-проектувальниками, техніками з нормування праці, техніками з підготовки виробництва, доглядачами будови.

ОСТАННІ НОВИНИ КОЛЕДЖУ

Напередодні новорічних  і різдвяних свят у Стрийському фаховому коледжі ЛНАУ студентське самоврядування та активні учасники художньої самодіяльності  під керівництвом Оксани Берездецької дзвінкими
Кажуть, що без Бога – ні до порога. Цю істину добре розуміють у Стрийському фаховому коледжі Львівського національного аграрного університету, працівники якого

Стрийський коледж Львівського НУП

понад 70 років досвіду підготовки фахівців у різних галузях народного господарства.

Відокремлений структурний підрозділ "Стрийський коледж Львівського національного унівеситету природокористування" - це заклад вищої освіти І рівня акредитації. Здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів.

У коледжі підготовлено понад 20000 фахівців. Серед них - керівники підприємств, бізнесмени, науковці, тощо.

Сучасні методики навчання, комп'ютерне оснащення, кваліфіковані викладачі, зручні і обладнані усім необхідним аудиторії, лабораторії, навчально-виробнича майстерня, навчально-дослідне господарство, комп'ютерні класи, інформаційний Інтернет-центр, гуртожитки, їдальня, бібліотека, читальні зали, видавничий центр, спортивно-туристичний комплекс - все це забезпечує якісну, повноцінну теоретичну та практичну підготовку спеціалістів.

НАШІ ПАРТНЕРИ

ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР ТЕРИТОРІЄЮ КОЛЕДЖУ

ЯК НАС ЗНАЙТИ

82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському фаховому коледжу Львівського НУП або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.