Циклова комісія спеціальності "Геодезія та землеустрій"

 • Остафінська Людмила Миколаївна

  Остафінська Людмила Миколаївна

  Викладач другої категорії, голова циклової комісії. Закінчила у 2007 році НУ «Львівська політехніка» за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр», магістр з геодезії, картографії та землевпорядкування. В коледжі працює з 2011 року. Викладає дисципліни: «Геодезія», «Землевпорядне проектування».

  Детальніше

  Бабій Наталя Ігорівна

  Бабій Наталя Ігорівна

  Викладач другої категорії. У 2006 році закінчила Львівський державний аграрний університет за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр», магістр з землевпорядкування та кадастру, з 2011 року працює в коледжі. Викладає наступні дисципліни: «Земельний кадастр», «Управління земельними ресурсами».

  Детальніше

  Яців Мар’яна Василівна

  Яців Мар’яна Василівна

  Викладач другої категорії. Закінчила у 2008 році НУ «Львівська політехніка» за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр». В коледжі працює з 2011 року. Викладає дисципліни: «Основи меліорації та ландшафтознавства», «Основи картографування», «Основи стандартизації, сертифікації та метрології».

  Детальніше

  Пиріг Андрій Васильович

  Пиріг Андрій Васильович

  Викладач другої категорії. У 2007 році закінчив Львівський державний аграрний університет за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр», магістра з землевпорядкування та кадастру, з 2010 року працює в коледжі. Викладає дисципліни: «Топографічне та землевпорядне креслення», «Організація і планування робіт по ЗВ».
  Савка Наталія Романівна

  Савка Наталія Романівна

  Викладач другої категорії. У 2013 році закінчила Львівський національний аграрний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр» та здобула кваліфікацію магістра з землевпорядкування та кадастру, з 2013 року працює в коледжі. Викладає дисципліни: «Фотограмметрія», «Комп’ютеризація по ЗВ».
 • 1.jpg 2.jpg 3.jpg
 • Практика у Брестському політехнічному коледжі

  Практика у Брестському політехнічному коледжі

  З 27.05. – 31.05.2019 р. делегація викладачів та студентів Стрийського коледжу ЛНАУ спеціальності «Геодезія та землеустрій» по запрошенню відвідали філіал закладу освіти «Брестський державний технічний університет» Політехнічний коледж.

  Детальніше...


  Відкрите заняття у групі З-31

  Відкрите заняття у групі З-31

  У понеділок, 04.03.2019 року, у групі З-31 викладачем Бабій Н. І. було проведено відкрите заняття з дисципліни «Земельний кадастр і грошова оцінка земель та нерухомості» на тему: «Нормативна грошова оцінка земель несільськогосподарського призначення».

  Детальніше...


  Відкрите заняття з основ меліорації та ландшафтознавства

  Відкрите заняття з основ меліорації та ландшафтознавства

  05.11.2018 року у групі З-31 викладачем Яців М. В. було проведено відкрите заняття з дисципліни «Основи меліорації та ландшафтознавство» на тему: «Протиерозійні меліорації. Види ерозії ґрунтів та причини її виникнення».

  Детальніше...


  Відкрите заняття з землевпорядного креслення

  Відкрите заняття з землевпорядного креслення

  14 березня 2018 року відбулося відкрите практичне заняття з дисципліни «Землевпорядне креслення» на тему: «Викреслювання і оформлення проектних планів землеустрою. Викреслювання фрагменту проекту організації території з ілюмінуванням», яке підготував і провів у групі З-21 викладач Пиріг Андрій Васильович.

  Детальніше...


  Відкрите заняття з дисципліни «Геодезія»

  Відкрите заняття з дисципліни «Геодезія»

  12 березня 2018 року відбулося відкрите лекційне заняття з дисципліни «Геодезія» на тему «Тахеометричне знімання. Загальні поняття про тахеометричне знімання місцевості», яке підготувала і провела у групі З-21 викладач Остафінська Людмила Миколаївна.

  Детальніше...

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.