Детальніше: Початки електричного освітлення вулиць у містах Львівщини

Енергетична галузь залишається однією з найбільш престижних та стабільних на ринку праці. Хочете дізнатися більше про можливості професійного та особистісного  розвитку, історію електрифікації Львівщини? До Вашої уваги рубрика Життя "Львівобленерго". Приєднуйтесь! Буде цікаво!

Яким парадоксальним не здавалось би поєднання цих двох цілком різних установ, все ж їхня історія тісно перепліталася упродовж довгих десятиліть. Перша міська електростанція у Львові на вул. Сахарова була збудована у 1894 р. До 1900 року до неї була приєднана лише тягова електромережа трамваю. Нові акценти в розвитку енергетики у Львові появилися одночасно з потребою електрифікації міського театру.

У ПрАТ «Львівобленерго» в 2010 році було створено представницький орган об’єднання молодих працівників – Раду молодих енергетиків (РМЕ). Завданням Ради є сприяння в інтелектуальній, соціальній, екологічній, науковій, інноваційній та іншій творчій діяльності молодих енергетиків.

Упродовж століть вулиці міст і навіть столиць держав у вечірні години поринали в темряву. Не був винятком і Львів. Дещо покращилася ситуація після 1853 р., коли у нашому місті Йоган Зег відкрив новий спосіб перегонки та очищення нафти з отриманням безпечної горючої суміші. Таке освітлення вимагало постійного доливання гасу і заміни ґнотів.

Для працівників «Львівобленерго» створені умови як для продуктивної праці, так і для активного і здорового дозвілля. Енергетики займаються спортом, влаштовують різноманітні змагання, а ще — разом вболівають за «Енергію», одну з найкращих футзальних команд України. 

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

Статистика

службы мониторинга серверов
Яндекс.Метрика